Paklausk specialisto


architektai architektai. architektas architektūra architektūra. architektų biuras atestuoti architektai bendrasis planas buto interjeras buto rekonstrukcija buto rekonstrukcijos projektas būsto dizainas būsto remontas dekoravimas derinimai detalieji planai detaliųjų planų rengimas detalusis planas dizainerio konsultacija dizaineris dizaino idėjos dizaino sprendimai gyvenamoji paskirtis individualių namų projektai individualių namų projektavimas individualūs projektai intensyvumas interjeras interjeras dizainas interjero akcentai interjero akcentas interjero dizainas interjero dizainas. interjero dizaineris interjero idėjos interjero projektas interjero projektavimas interjero sprendimai kambario interjeras kartotinių namų projektai laiptai laiptų projektas lauko terasos įrengimas mažoji architektūra miegamojo dizainas namo perplanavimas namo projektas namo rekonstrukcija namo rekonstrukcijos projektas namų interjeras namų kvartalų planavimas namų projektai namų projektavimas pastatų rekonstrukcijos projektas perplanavimas projektavimas rekinstrukcija rekonstravimas rekonstrukcija rekonstrukcijos projektas senamiestis sienos griovimas daugiabučiame name sklypas spalvų parinkimas spinta spintos projektavimas statyba stoginės projektavimas svetainės dizainas svetainės interjeras svetainės interjero dizainas svetainės planavimas svetainės sujungimas su virtuve teritorijų planavimas tikslinė žemės paskirtis užuolaidų dizainas vaikų baldai vaikų kambario dizainas vaikų kambarys virtuvės baldai virtuvės baldų dizainas virtuvės dizainas virtuvės interjeras virtuvės interjero dizainas virtuvės interjero kūrimas virtuvės perkėlimas daugiabučiame name vizualizacijos žemės paskirties keitimas židiniai
Konsultacijos > Lubų dizaino idėjos

Lubų dizaino idėjos


2010.10.21.

Sveiki, norėjau paklausti kokios dabar tendencijos dėl lubų interjero, ta prasme tarkim 40 kvadartų patalpoje, kurioje svetainė su virtuve, verta daryti lubų nužemėjimus ir pan? Ar dabar tendencija lygios, baltos lubos? Ar tarkim virtuvės zonos išskaidymas lubose nemažintų optiškai patalpos? Ačiū už atsakymą. Roberta


Kalbant apie šiuolaikinius interjero sprendimus, tikrai negalima būtų teigti, kad yra viena vienintelė tendencija, kuria vadovaujasi visi architektai, dizaineriai ar statybininkai. Modernus interjeras būtent tuo ir įdomus, kad nėra aiškios krypties, o neretai projektuotojai linkę į eklektišką skirtingų stilių derinimą. Pažvelkite vien į taip vadinamus Fusion interjerus.

Kuriant savo interjerą pirmiausia siūlyčiau pamąstyti, kokia aplinka patinka, kokiame interjere jaučiatės gerai ir patogiai, kaip pati įsivaizduojate savo namus. 40 kv. m. patalpa yra pakankamai nemaža, kad galima būtų „pažaisti“ lubų plokštumomis. Pažemintas lubų lygis virtuvės zonoje patalpos ypatingai mažinti tikrai neturėtų. Kartais tai gali būti netgi labai praktiškas, o ne vien estetinis sprendimas – jei norima paslėpti ventiliacijos ortakius ar taškinius halogeninius šviestuvėlius. Todėl siūlyčiau interjerą spręsti labiau kompleksiškai, apmąstant ir techninius dalykus. Viso kambario perimetru einantys lubų nužemėjimai ir sumontuotas paslėtas apšvietimas ypač populiarus buvo kiek seniau, dabar retai tenka išgirsti tokius užsakovų pageidavimus.

Tradiciškai spalvos interjere yra parenkamos pagal klasikinę formulę: grindys tamsiausios, sienos šviesenės, o lubos šviesiausios. Tačiau žmonėms nebijantiems ekpermentuoti tikrai nebūtina to laikytis. Juo labiau, kad šiandieninės interjero apdailos galimybės, pavyzdžiui įtempiamų lubų technologija, leidžia sukurti individualų sprendimą, pasirenkant spalvas, faktūras ar netgi mėgstamą paveikslą lubų apdailai.
Atgal